For booking, request and other questions – email us at bokning@citykonferensen.se

Our Staff

Pia Hardwicke Verksamhetschef

Tfn växel: +46-8-6138100
pia.hardwicke@citykonferensen.se
Sabina Arvidsson
Sabina Arvidsson Bokning- & faktureringsansvarig

Tfn växel: +46-8-6138100

sabina.arvidsson@citykonferensen.se
David Broman
David Broman Konferenskoordinator

Tfn växel: +46-8-6138100

david.broman@citykonferensen.se
Annelie Wallner Isaksson
Annelie Wallner Isaksson Konferenskoordinator

Tfn växel: +46-8-6138100

annelie.wi@citykonferensen.se
Tobias Wester
Tobias Wester Konferenskoordinator
Webbansvarig

Tfn växel: +46-8-6138100

Tobias.wester@citykonferensen.se
Marko Rissanen
Marko Rissanen Konferenstekniker

Tfn växel: +46-8-6138100

marko.rissanen@citykonferensen.se
Maya Wahab Adolfsson
Maya Wahab Adolfsson Restaurangchef

Tfn växel: +46-8-6138100
Mobil: +46-76-8194047

maya.wa@citykonferensen.se
Örjan Byström
Örjan Byström Servering
bufféer och restaurang

Tfn växel: +46-8-6138100
Göran Svensson
Göran Svensson Köksmästare

Tfn växel: +46-8-6138100
Mobil: +46-76-8194124

goran.svensson@citykonferensen.se
Johan Persson Servering
bufféer och restaurang

Tfn växel: +46-8-6138100

Contact details for Citykonferensen


Malmskillnadsgatan 46
Box 1419
111 84 Stockholm, Sweden


Booking and switchboard +46-8-613 81 00
Fax +46-8-20 88 06
E-mail bokning@citykonferensen.se