For booking, request and other questions – email us at bokning@citykonferensen.se

Our Staff

Stefan Falcone
Stefan Falcone Anläggningschef

Tfn växel: +46-8-6138100
Mobil: +46-70-7746951
Fax: +46-8-208806
stefan.falcone@citykonferensen.se
Sabina Arvidsson
Sabina Arvidsson Bokning- & faktureringsansvarig

Tfn växel: +46-8-6138100
Fax: +46-8-208806
sabina.arvidsson@citykonferensen.se
David Broman
David Broman Konferenskoordinator

Tfn växel: +46-8-6138100
Fax: +46-8-208806
david.broman@citykonferensen.se
Annelie Wallner Isaksson
Annelie Wallner Isaksson Konferenskoordinator

Tfn växel: +46-8-6138100
Fax: +46-8-208806
annelie.wi@citykonferensen.se
Caisa Nyman
Caisa Nyman Konferenskoordinator
Webbansvarig

Tfn växel: +46-8-6138100
Fax: +46-8-208806
caisa.nyman@citykonferensen.se
Marko Rissanen
Marko Rissanen Konferenstekniker

Tfn växel: +46-8-6138100
Fax: +46-8-208806
marko.rissanen@citykonferensen.se
Maya Wahab Adolfsson
Maya Wahab Adolfsson Restaurangchef

Tfn växel: +46-8-6138100
Mobil: +46-76-8194047
Fax: +46-8-208806
maya.wa@citykonferensen.se
Örjan Byström
Örjan Byström Servering
bufféer och restaurang

Tfn växel: +46-8-6138100
Lovisa Forsberg
Lovisa Forsberg Servering
bufféer och restaurang

Tfn växel: +46-8-6138100
Göran Svensson
Göran Svensson Köksmästare

Tfn växel: +46-8-6138100
Mobil: +46-76-8194124
Fax: +46-8-208806
goran.svensson@citykonferensen.se

Contact details for Citykonferensen


Malmskillnadsgatan 46
Box 1419
111 84 Stockholm, Sweden


Booking and switchboard +46-8-613 81 00
Fax +46-8-20 88 06
E-mail bokning@citykonferensen.se